Новинки продукції

Thuja occidentalis “Smaragd”

Thuja occidentalis (Туя західна) ...

Taxus baccata "Robusta"

Taxus baccata (Тис ягідний) “F...

Pinus mugo "Winter Gold"

Pinus mugo (Сосна гірська) “W...

Picea abies Nidiformis”

Picea abies (ялинка звичайна ...

Прайс


18

Print PDF

Spirea japonica (Спірея японська) “Goldflame” невеликий,густий,кулястий кущ, до 0.8м висоти. Молоде листя мідно-помаранчеве, пізніше зелено-жовте. Квіти лілейно-рожеві. Період цвітіння липень-вересень.Найбільш підходить для рокаріїв та колористичних композицій.

30-50

Spirea japonica (Спірея японська) “Walbuma” низький кущ висотою 0.5м, шириною 1м. Молоде листя помаранчеве, пізніше жовте. Квіти темно-рожеві. Період цвітіння червень-липень. Використовують як грунтопокривник і як елемент колористичних композицій.

30-50

Ulmus minor (Вяз малий) “Jacqueline Hiller” широкий кущ,росте повільно. 25 річні екземпляри мають до 3м висоти і 5м ширини.

40-60

Weigela (Вейгела) “Briston Ruby” кущ до 2.5м. Листя світло-зелені. Квіти-дзвіночки, червоно-смарагдові ззовні, лілейно-рожеві всередині. Період цвітіння травень-червень

30-50

Weigela (Вейгела) “Eva Rathke” кущ до 2м. Листя світло-зелені. Квіти кроваво-червоні ззовні, більш світліші всередині. Період цвітіння червень-липень.Рекомендовано для поодиноких та групових посадок.

30-50

Weigela florida (Вейгела квітуча) “Nana Purpurea” низький кущ до 1м висоти. Листя коричнево-червоні, квіти-дзвіночки,темно-рожеві ззовні, всередині більш світліші із жовтою плямою. Період цвітіння червень-липень.Рекомендовано для поодиноких посадок,в групах,контрастних і колористичних композицій.

30-50

Weigela florida (Вейгела квітуча) “Weriegata” кущ до 2.5м висоти листя сіро-зелені з вузькою жовто-білою смужкою. Квіти-дзвіночки, біло-рожеві. Період цвітіння травень-червень. Рекомендовано для посадки у групах,поодиноко також для контрастних і кольорових композицій.

30-50

 

 

17

Print PDF

Potentilla fryticosa (Лапчатка кущова) “Golstar” низький прямий кущ 0.6-08м висотою. Квіти великі до 4-5см у діаметрі,яскраві, цвітуть з червня по жовтень. Бажано висаджувати на протязі, використовують як грунтопокривник та у рокаріях.

30

Potentilla fryticosa (Лапчатка кущова) “Red Ace” густий кущ з ніжними лежачими гілками, 0.5м висоти. Перші весняні квіти помаранчево-червоні, літом помаранчево-жовті. Період цвітіння липень-жовтень.

30

Prunus triloba (Мигдаль) яскраво квітучий кущ з прямими гілками, виростає до 2м висоти і ширини,можливий на штамбі(висота залежить від прививки) Квіти у формі маленьких троянд,рожеві,махрові. Період цвітіння квітень-травень.

150

Pyracantha (Піраканта) “Soleil dOr” широко ростучий прямий кущ,досягає до 1.5м. Листя зелені ніжною зимою, квіти білі з’являються у травні, ягоди круглі,яскраво жовті з серпня по грудень.

30-50

Salix babylonica (Верба вавилонська) “Crispa” дерево висотою до 5м.

45

Salix integra (Верба повнолиста) “Hakuro nishiki” швидкоростучий кущ, з оригінальним забарвленням і шаровидною кроною. Може досягати 3м у діаметрі. Молоде листя рожевувате, пізніше біло-зелене. Можливе обрізання. Найкраще виглядає на фоні рослин зі спокійним,темним забарвленням.

80-110

Salix caprea (Верба козяча) “Kilmarnock” декоративне деревце з невеличкою плакучою кроною. Висота залежить від рівня прививки,переважно 1.2-1.5м

80

Spiraea cinerea (Спірея сіра) “Grefsheim” кущ виростає до 2м.Листя блідо-зелені, восени жовті. Квіти сніжно-білі, зявляються у травні-квітні. Чудовий весняний акцент для кожного саду та садових композицій.

50

Spirea japonica (Спірея японська) “Albiflora” низький кущ висотою 0.5-0.8м шириною 1.6м квіти білі Період цвітіння у липень-вересень. Використовують як ґрунтопокривну рослину, низький живопліт який формують весною.

30-50

 

16

Print PDF

Magnolia Soulangeana (Магнолія Суланжа) “Lennei” широкий повільно ростучий кущ до 2-3м висоти,листя велике яскраво зелене, восени жовте. Квіти великі, темно-пурпурні ззовні,всередині білі. Період цвітіння квітень-травень.

90-250

Magnolia Soulangeana (Магнолія Суланжа) “Rustica Rubra” швидко ростучий широкий кущ або дерево з низько посадженою кроною. Висота 5-7м, квіти круглі,бокаловидні, рожево-червоні ззовні, всередині біло-рожеві. Період цвітіння кінець квітня-початок травня.

250

Magnolia Stellata (Магнолія Зіркова) “Royal Star” кущ кулястої широкої форми, висота 2.5-3.5м. Квіти нагадують зірку,махрові,білі. Період цвітіння квітень-травень.

300-950

Mahonia aquifolium (Магонія) вічнозелений кущ висотою і шириною 1м. Квіти жовто-золоті, період цвітіння квітень-травень. Плоди кислі,чорно-голубі,круглі, використовують для приготування вина.Листя використовують для букетів.

50

Philadelphus (Жасмин) “Virginal” прямо ростучий кущ, з декоративними квітами. Висотою до 2м. Квіти білі з легким ароматом.Період цвітіння червень-липень. Висаджується поодиноко,групами,як для стрижених живоплотів.

30

Physocarpus Opulifolius (Пахароплідник калинолистий) “Luteus” швидкоростучий кущ яскравого забарвлення до 3м висоти. Листя овальні жовті, в тіні зеленовато-жовті. Квіти білі і рожеві. Період цвітіння червень-липень. Використовується як живопліт у кольорових композицій садах.

30-45

Potentilla fryticosa (Лапчатка кущова) “Annette” низький кущ з лежачими гілками, досягає 0.5м висоти при 0.8 ширини. Квіти рудо-помаранчеві, період цвітіння вересень-жовтень. Рекомендовано для висадки в квітниках та альпійських гірках.

30

 

15

Print PDF

Hydrangea macrophylla (Гортензія крупно цвітна) “Sybilla” кущ з ефектними квітами і листям, висота до 1м. Суцвіття кулясті, великі у діаметрі, 15-30см, від фіолетового до темно-рожевого. Період цвітіння червень-липень.

45-75

Hydrangea paniculata (Гортензія) “Grandiflora” прямо ростучий кущ до 2м висоти. Суцвіття колосовидні, біло-кремові довжиною 20-30 см. Період цвітіння липень-серпень.

45-75

Kerria japonica (Керія японська) “Pleniflora” прямо ростучий кущ досягає 1.5-2м висоти. Квіти жовто-золоті,махрові.Період цвітіння квітень-травень (деколи повторно у серпні)

40

Lavandula Angustifolia (Лаванда вузьколиста) низькорослий кущ 0.3-0.8м ширини і висоти. Листя сіро-зелені,ароматні,багато численні,голубовато-фіолетові квіти. Період цвітіння липень-серпень.

20-50

Lavandula Angustifolia (Лаванда вузьколиста) “Dwarf Blue” вічнозелений,сильно ароматний кущ висотою 0.4м. Квіти фіолетові. Період цвітіння липень-вересень. Рекомендовано для живоплотів,альпійських гірок. Весною можливе обрізання.

15-50

Ligustrum ovalifolium (Лігуструм круглолистий) “Aureum” прямо ростучий кущ висотою до 3м. Жовте листя в ніжні зими залишається на гілках. Кремово-білі квіти ароматні та медоносні. Період цвітіння червень-липень. Можлива обрізка.

на штамбі 140


 

 

Lonicera pileata (Жимолость китайська) невисокий, вічнозелений кущ висотою до 0.5м шириною1м.Квіти кремово-білі,ароматні. Період цвітіння травень - червень. Плоди пурпурно-фіолетові,прозорі. Використовують як грунтопокривик,на стрижені живоплоти.

45

Magnolia (Магнолія) “Betty” густий кущ з кулястою кроною,до 15 років досягає 3м, квіткові бутони пурпурно-червоні в середині білі. Період цвітіння квітень-травень.

250

Magnolia (Магнолія) “George Henry Kern” густий повільно ростучий кущ, квіти 8-10ти листкові, ззовні лілейні,всередині білі. Квітне до появи листя в травні.

250

Magnolia (Магнолія) “Ricky” невелике дерево кулястої форми, кущ виростає до 2-3м. Квіти прямі, пурпурно-червоні ззовні, всередині світлі. Період цвітіння травень.

250

 

14

Print PDF

Deutzia Scarba (Дейція) “Plena” великий прямо ростучий кущ, до 3м висоти, квіти білі, зібрані у суцвіття, травень-червень. Рекомендовано у парках та житлових районах.

30-45

Euonymus fortunei (Бересклет Форчуна) “Emerald Gaiety” вічнозелений повзучий кущ на відкритих ділянках досягає 0.25м висоти. Створює густі килими,плететься на дерева,стіни,каміння висотою до 2м.

30

Euonymus fortunei (Бересклет Форчуна) “Interbolwi” низький лежачий вічнозелений кущ, створює килим до 0.3 м висоти,може рости під кронами великих дерев. Рекомендований для контейнерів і як ґрунтопокривний

30

Euonymus fortunei (Бересклет Форчуна) “Sunspot” низький лежачий кущ, створює килими висотою 0.2-0.3м. Листя вічнозелене з жовтою смужкою може рости під кронами великих дерев. Рекомендований для контейнерів і як ґрунтопокривний

30

Forsythia intermedia (Форзиція середня) “Goldzauber” кущ до 3м висоти,листя темно-зелені,квіти великі,насиченого золотисто-жовтого кольору, квітень-травень. Використовується для живоплотів у парках і великих садах,групами та поодиноко.

40

Forsythia (Форзиція гібридна) “Maluch” повільно ростучий компактний кущ,досягає 1м висоти. Квітне рано і дуже сильно у квітні.

40

Hydrangea arborescens (Гортензія деревовидна) “Anabelle” декоративний квітучий кущ, досягає 1-1.5м висоти. Квіти кремово-білі, зібрані у великі суцвіття,липень-серпень.

45-75

Hydrangea macrophylla (Гортензія крупно цвітна) “Bouquet Rose” низькорослий кущ з декоративними квітами, досягає 1-1.5м висоти. Суцвіття кулясті,асиметричні 10-20см у діаметрі,рожевого і голубого кольору. Період цвітіння липень-вересень.

45-75

 
More Articles...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Розсилка

Введіть сою email адресу, щоб підписатись на нашу розсилку:

Ми беремо на себе відповідальність не допустити розголошення Вашої інфо.

Популярні

Thuja occidentalis “Smaragd”

Thuja occidentalis (Туя західна)...

Taxus baccata "Robusta"

Taxus baccata (Тис ягідний) “...